Çalışanlarınız için Video eğitimleri hem kolay hem de daha düşük maliyetle uygulayacağınız bir teknoloji. Her yeni çalışanı kişisel olarak eğitmek hem çok zaman alıyor, hem de daha pahalıya mal oluyor.

Video eğitimler eğitime harcayacağınız süreyi kısaltırken, eğitim maliyetini de % 75 düşürüyor. Yeni işe başlayan kişilere oryantasyon eğitimlerinde ya da ürün ve servislerin eğitiminde video çok doğru bir araç. Bir video defalarca izlenebilir ve bunun için ayrı bir ücret ödemezsiniz. Sadece üyelik bedeli sayesinde yüzlerce eğitime istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Video Kurslar

Birçok işyerinde eğitim için koyulmuş standartlar vardır. Belirlenen eğitimleri almadan hiç kimse iş başı yapamaz. Oysa bu konularda oluşturulan eğitimler birçok yeni elemanın eğitimine olanak sağlar.

Örneğin ofis programlarının etkili kullanımı, telefonla konuşma teknikleri, etkili müşteri iletişimi, zaman yönetimi, zor müşterileri ikna yöntemleri gibi eğitimler, beyaz yaka çalışanlar için olmazsa olmaz eğitimlerdir. Öte yandan bilgisayar veya mobil programlama eğitimleri, teknik destek ve servis ekibiniz için çok yararlı olabilir. Günümüzde tekliflerden, sözleşmelere kadar tüm yazışma bilgisayar ve İnternet üzerinden yapıldığına göre, her beyaz yaka çalışanın, dijital tasarımla ilgili bir şeyler öğrenmesini zorunlu kılmaktadır.

Mynet’in altyapısını desteklediği Vidobu.com yukarda anlattığımız eğitimleri sizlere kişi başına 240 TL gibi bir ücrete yıllık olarak sunuyor. Öte yandan şirket olarak bir anlaşma yaptığınızda, hem maliyet azalıyor hem de yönetim paneline kavuşuyorsunuz. Bu panelde kimlerin hangi eğitimleri aldığını, eğitim sonunda sertifika alıp almadığını denetleyebiliyorsunuz. İşte burada yöneticilere çok iş düşüyor, sizler hangi eğitimlerin zorunlu olarak alınması gerektiğine, hangi eğitimlerin ise alınsa iyi olacağına karar vermelisiniz. Bu kararı verdikten sonra duyuru yapmanız ve çalışanlarınızı eğitim almaya teşvik etmeniz gerekiyor. Bazı şirketler eğitim alanlara özel puanlama veya performans notu veriyorlar. Bazıları ise eğitim almayanların performans notunu düşürüyor. Ceza ya da ödül size kalmış, ancak yönetim paneli size eğitimleri izleme ve takip olanağı sağlıyor. 25 e yakın uzman Danışman tarafından hazırlanan 250 den fazla ders ve 6000 videoya sahip bu kütüphane, hobilerle ilgili de bir çok eğitimi içeriyor.

Teknolojinin faydaları bir yandan sizin öte yandan çalışanlarınızın eğitim hayatını kolaylaştırırken, zamandan ve paradan da tasarruf sağlıyor.